środa, 19.02.2020 - tydzień (P)arzysty

• utrzymania sesji użytkownika serwisu (po zalogowaniu), dzięki czemu ponowne logowanie nie jest wymagane na każdej podstronie serwisu,
  • do zbierania anonimowych, zagregowanych statystyk, które pomagają w poprawianiu funkcjonalności i treści strony,
  • ułatwienia korzystania z serwisu.

• nie są szkodliwe dla komputerów – nie wpływają na sposób ich działania,
  • nie powodują zmian konfiguracyjnych w urządzeniach końcowych, ani w oprogramowaniu zainstalowanym na tych urządzeniach,

• sesyjne, które pozostają na urządzeniu końcowym użytkownika do czasu wylogowania lub zakończenia sesji w serwisie,
  • stałe, które pozostają na urządzeniu użytkownika do momentu ich usunięcia lub do zakończenia ich czasu życia.